KONST / Litografier / Färglitografi 9884237
nr 988 4237
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Stockholm, signerad, 127/180, motivet: 49x39
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:09:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
19 okt
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska